Vartojimo kreditai: 3 pasiūlymai

€ 25000 Pirmas kreditas
€ 300 - 25000 Suma

12 - 84 mėn. Terminas
18 - 75 Amžius

Gaukite pigią paskolą
Kreditas per 1 dieną
Metinės palūkanos nuo 7%

€ 15000 Pirmas kreditas
€ 50 - 15000 Suma

3 - 72 mėn. Terminas
18 - 65 Amžius

Jei reikia tai reikia
Kiekvieno poreikiams
Kreditas per 15 minučių

€ 30000 Pirmas kreditas
€ 50 - 30000 Suma

3 - 120 mėn. Terminas
18 - 75 Amžius

Palūkanų norma nuo 4,9%
Kreditas per 60 min.
Jokių įsipareigojimų
Finbee.lt - UAB "Finansų bitė"
Adresas: Vilniaus g. 4-10, Vilnius, LT-01102
Telefonas: +370 52199529
E. paštas: privatiems@finbee.lt
BVKKMN max: 63.97%
Terminas: nuo 1 metai iki 7 metų
Pavyzdys: jei pasiskolintumėte 1000 € 60 mėn., bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma būtų 1377.33 €, mėnesio įmoka 21.02 €, BVKKMN 17.76%.
Bobutespaskola.lt - UAB "BnP Finance"
Adresas: Ukmergės g. 126, Vilnius, LT-08100
Telefonas: 870080070
E. paštas: info@bobutespaskola.lt
BVKKMN max: 136.27%
Terminas: nuo 3 mėn. iki 6 metų
Pavyzdys: jei pasiskolintumėte 1000 € 24 mėn., bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma būtų 1774.32 €, mėnesio įmoka 73.93 €, BVKKMN 83.86%.
Altero.lt - UAB "Altero LT"
Adresas: Konstitucijos pr. LT-709307 Vilnius
Telefonas: +370 68033033
E. paštas: info@altero.lt
BVKKMN max: 38.08%
Terminas: nuo 3 mėn. iki 10 metų
Pavyzdys: jei pasiskolintumėte 5000 € 36 mėn., bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma būtų 5449.83 €, mėnesio įmoka 151.38 €, BVKKMN 11.61%.

Vartojimo kreditas

Vartojimo kreditas – tai paskola be užstato ir laidavimo. Šios rūšies kreditas padės tau įgyvendinti  savo sumanymus iš karto, o atsiskaityti galima palaipsniui. Vartojimo kreditas gali būti naudingas kai reikalinga didelė piniginė suma, pavyzdžiui, pinigus butui ar nuosavam namui sutvarkyti, automobiliui nusipirkti, nenumatytoms medicinos išlaidoms (operacijos) padengti, studijoms apmokėti ir t. t.

Vartojimo kredito palūkanų normos

Vartojimo kredito palūkanų normos skiriasi ir priklauso nuo kredito davėjo įmonės ir jų pasiūlymų. Atsižvelgiant į tai, kad šiomis dienomis egzistuoja palygintinai daug kredito davėjų įmonių, siūlančių klientams gauti būtent vartojimo kreditus, todėl yra gana sudėtinga rasti atitinkamą įmonę. Bet jaudintis dėl to tau nereikia, kadangi šiame skirsnyje mes suteikiame puikią galimybę palyginti įvairių įmonių vartojimo kreditus, ir tu galėsi rasti labiausiai tau tinkančią ir priimtiną paskolą.

Kredito davėjas gali padidinti palūkanų normą, jam kilus įtarimams dėl galimo Tavo nesilaikymo kredito grąžinimo sąlygų.

„Vartojimo kreditai“ skirsnyje tau suteikiama galimybė:

 • Palyginti kredito įmonių palūkanų normas;
 • Peržiūrėti kiekvienos įmonės pasiūlymus;
 • Palyginti paskolos sumas ir grąžinimo terminus.

Nepriklausomai nuo to, ar tu nori padidinti kredito sumą, ar tiesiog palyginti daugybę ar keletą paskolų, mes rekomenduojame įvertinti kiekvieną kredito įstaigą ir pasirinkti tą, kuri siūlo palankiausią sandorį.

Paskolos suma ir grąžinimo terminas

Įforminant vartojimo kreditą, verta žinoti, kad paskolos suma, kurią galima pasiskolinti, yra šiek tiek didesnė nei gaunant kitų rūšių paskolas. Įforminant vartojimo kreditą galima pasiskolinti piniginę sumą, kurios dydis nuo 50 € iki 15 000 €, o grąžinimo terminas iki 72 mėnesių arba 6 metų. Ar viliojantis pasiūlymas?

Kai pasirenkamas ilgesnis kredito grąžinimo terminas, būtina atsižvelgti į tai, kad padidės mėnesinės išlaidos, dėl to padidės ir bendra kredito išlaidų suma, kadangi mokėti reikės per ilgesnį laikotarpį. Siekiant gauti kiek įmanoma pigesnį kreditą geriau pasirinkti trumpiausią terminą, kurį tik įmanoma sau leisti. Kartu būtina atsižvelgti į galimą palūkanų normų padidėjimą ir mėnesinių išlaidų augimą.       

Kuo vartojimo kreditai skiriasi nuo greitųjų kreditų?

Lyginant su greitaisiais kreditais, vartojimo kreditas – tai paskola su ilgesniu grąžinimo terminu ir mažesnėmis palūkanų normomis. Svarbu pažymėti, kad vartojimo kreditą galima grąžinti dalimis (paskolos nereikia grąžinti vienu mokėjimu).

Paraiška kreditui gauti ir pinigų pervedimas

Kaip ir kitų rūšių paraiškas kreditui gauti, paraišką vartojimo kreditui gauti galima užpildyti internetu. Gavus paraišką, kredito įmonė ją įvertina ir pateikia atsakymą. Jeigu atitinkama įmonė patvirtina kredito suteikimą, tau reikės ateiti į kredito įmonės biurą ir pasirašyti sutartį.

Pinigai į banko sąskaitą pervedami per vieną darbo dieną po sutarties pasirašymo (jeigu Tu ir kreditus suteikianti įmonė naudojatės to pačio banko paslaugomis). Kai Tavo ir kreditus suteikiančios įmonės banko sąskaitos yra skirtinguose bankuose, pinigai, tikėtina, į tavo banko sąskaitą bus įskaičiuoti ne vėliau kaip per tris darbo dienas.

Ko reikia norint gauti vartojimo kreditą?

 • Banko sąskaita bet kuriame Lietuvos banke;
 • Mobilus telefonas;
 • Prijungimas prie interneto;
 • Gera kredito istorija;
 • Pastovios pajamos;
 • Amžius nuo 18 iki 75 metų.

Pagrindiniai privalumai

 • Ilgas kredito grąžinimo terminas;
 • Maža palūkanų norma;
 • Galimybė pasiskolinti iki 15 000 €.

Naudinga!

 • Pasirinkta kreditus suteikianti įmonė gali pareikalauti Tavo banko sąskaitos išrašą, siekiant įsitikinti ir neabejoti dėl tavo pastovių pajamų.
 • Vartojimo kreditas dažniausiai suteikiamas klientams su gera kredito istorija, todėl skolinkis atsakingai, įvertinus savo galimybes gražinti paskolą, tam, kad nesugadinti savo kredito istorijos!
 • Kredito sutartį galima nutraukti (grąžinti kreditą) prieš terminą bet kuriuo metu, ir atitinkama kreditus suteikianti įmonė gali netaikyti papildomo mokesčio, jeigu sutartyje nenumatyta kitaip. 

Dominantys klausimai apie konkrečią kreditus suteikiančią įmonę

Kilus bet kokiems klausimams dėl konkrečios sąlygos ar vartojimo kreditus suteikiančios įmonės nurodymų, galima peržiūrėti pagrindinį įmonės puslapį arba ateiti į artimiausią įmonės biurą ir viską išsiaiškinti, pavyzdžiui, pavėluotų ir nepavėluotų įmokų sąlygas ir t. t.

Vartojimo kreditas tau netinka, jeigu:

 • Tu nesi įsitikinęs, kad sugebėsi grąžinti paskolą nurodytu terminu;
 • Gauni vartojimo kreditą, norėdamas grąžinti kitą paskolą;
 • Planuoji įsigyti prekę ar paslaugą, kuri visiškai neatitinka tavo finansinės padėties.