Greitieji kreditai: 3 pasiūlymai

€ 25000 Pirmas kreditas
€ 300 - 25000 Suma

12 - 84 mėn. Terminas
18 - 75 Amžius

Gaukite pigią paskolą
Kreditas per 1 dieną
Metinės palūkanos nuo 7%

€ 15000 Pirmas kreditas
€ 50 - 15000 Suma

3 - 72 mėn. Terminas
18 - 65 Amžius

Jei reikia tai reikia
Kiekvieno poreikiams
Kreditas per 15 minučių

€ 5000 Pirmas kreditas
€ 100 - 5000 Suma

3 - 36 mėn. Terminas
18 - 75 Amžius

Kredito linijos
Kreditas per 15 minučių
90 d. išbandymo akcija
Finbee.lt - UAB "Finansų bitė"
Adresas: Vilniaus g. 4-10, Vilnius, LT-01102
Telefonas: +370 52199529
E. paštas: privatiems@finbee.lt
BVKKMN max: 63.97%
Terminas: nuo 1 metai iki 7 metų
Pavyzdys: jei pasiskolintumėte 1000 € 60 mėn., bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma būtų 1377.33 €, mėnesio įmoka 21.02 €, BVKKMN 17.76%.
Bobutespaskola.lt - UAB "BnP Finance"
Adresas: Ukmergės g. 126, Vilnius, LT-08100
Telefonas: 870080070
E. paštas: info@bobutespaskola.lt
BVKKMN max: 136.27%
Terminas: nuo 3 mėn. iki 6 metų
Pavyzdys: jei pasiskolintumėte 1000 € 24 mėn., bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma būtų 1774.32 €, mėnesio įmoka 73.93 €, BVKKMN 83.86%.
Creditea.lt - UAB "IPF Digital Lietuva"
Adresas: Švitrigailos g. 11M, Vilnius LT-03228
Telefonas: +370 8 700 80020
E. paštas: info@creditea.lt
BVKKMN max: 66.51%
Terminas: nuo 3 mėn. iki 3 metų
Pavyzdys: jei pasiskolintumėte 500 € 36 mėn., bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma būtų 708.70 €, mėnesio įmoka 19.69 €, BVKKMN 27.09%.

Greitieji kreditai

Čia Tu gali rasti pigiausius kreditus. Mes apibendrinome informaciją tam, kad kiekvienam suteikti galimybę parinkti geriausią greitąjį kreditą. Taip pat gausi atsakymą į šiuos klausymus:

 • Ar nemokamas kreditas tikrai yra nemokamas?
 • Kas yra kreditas be palūkanų?
 • Į ką būtina atsižvelgti, pasirenkant greitąjį kreditą?

Palyginti greituosius kreditus

Mes kiekvienam padėsime sutaupyti laiką ir pinigus, siūlydami įvairius greitųjų kreditų pasiūlymus, siekiant rasti kreditą su mažiausiomis išlaidomis. Palyginimo lentelėje galima palyginti greituosius kreditus. Ši informacija nuolat atnaujinama, kadangi kredito davėjai dažnai keičia sąlygas ir kainas.  

Kokio pobūdžio informacijos galima gauti, palyginus kreditus? 

 • Maksimali pirmojo kredito suma;
 • Konkretaus kredito davėjo siūloma minimali ir maksimali kredito sumą;
 • Gražinimo terminas;
 • Kredito gavėjo amžiaus apribojimai;
 • Maksimali metinė palūkanų norma;
 • Kredito mokėjimo pavyzdžiai.

Kodėl greitieji kreditai?

 Mūsų laikais interneto dėka rasti įvairių kredito davėjų pasiūlymų tapo itin paprasta, taip pat paprasta yra pateikti paraišką ir gauti kreditą internetu. Tereikia užpildyti paraišką, sumokėti registracijos mokestį ir sulaukti atsakymo. Kai atsakymas yra teigiamas, pinigus pervedami į tavo banko sąskaitą. Greitieji kreditai lyginant su banko paskolomis turi daugiau privalumų. Didžiausias pranašumas yra tai, kad pinigai suteikiami greitai. Kai reikia skubiai papildyti piniginę, galima pasiskolinti iki 5 000 EUR per kelias minutes. Greitieji kreditai – tai puikus pasirinkimas tiems, kam mėnesio pabaigoje prireikė papildomų pinigų sąskaitoms apmokėti ar dideliam pirkiniui finansuoti. Greituosius kreditus siūlantys kredito davėjai dažnai yra susidomėję ir pasiruošę padėti žmonėms, kuriems skubiai prireikė piniginių lėšų.

Dar vienas greitųjų kreditų pranašumas yra tame, kad nereikia laidavimo, tuo pat laiku negrąžinus greitojo kredito, bendros išlaidos gali būti didesnės už ilgalaikių paskolų. Dažniausiai tai siejama su papildomomis išlaidomis, kurios kartu su didele palūkanų norma gali viršyti pagrindinę kredito sumą.

Pagrindiniai privalumai

 • Pirmas kreditas be palūkanų;
 • Kreditą galima gauti per trumpą laiką;
 • Galimybė skolintis žmonėms su negera kredito istorija;
 • Platus kredito davėjų pasirinkimas.

Greitųjų kreditų trūkumai

Greitieji kreditai taip pat turi trūkumų. Asmenims, turintiems keletą greitųjų kreditų, gali susikaupti skola, kurią yra sudėtinga grąžinti vienu mokėjimu. Todėl būtinai reikia įvertinti greitųjų kreditų sujungimą į vieną kreditą su ilgesniu grąžinimo terminu ir mažesnėmis mėnesio išlaidomis. Greitųjų kreditų sujungimo dėka tikrai sutaupysi pinigų.

Pagrindinis greitųjų kreditų trūkumas – tai didelės kredito išlaidos. Dažniausiai palūkanų norma yra daug didesnė nei kitų rūšių kreditų. Kadangi greitieji kreditai suteikiami be laidavimo, kredito davėjai prisiima daugiau rizikos, o tai reiškia, kad jie taiko didesnes palūkanų normas.

Dažniausiai greitųjų kreditų palūkanų normos išreikštos kaip mėtinės palūkanų normos, kurios gali siekti net šimto procentų. Kartu faktinė palūkanų norma lyginant su banko paskolomis gali būti klaidinga. Esant greitajam kreditui su grąžinimo terminu iki vienų metų, rekomenduojama apskaičiuoti bendras kredito išlaidas.  

Mes rekomenduojame greituosius kreditus nedidelėms papildomoms išlaidoms padengti, tuo tarpu planuojant įsigyti kelionę ar automobilį, rekomenduojama pasinaudoti banko paskolomis. 

Greitieji kreditai be palūkanų

Greitųjų kreditų palūkanų normos yra palygintinai didelės, kartu daugelis greitųjų kreditų davėjų siūlo kreditus be palūkanų. Iš tikrųjų, internete galima rasti kredito davėjų, siūlančių greituosius kreditus be palūkanų. Tarp įmonių, suteikiančių kreditus internetu, yra labai didelė konkurencija, todėl dažnai kredito davėjai siūlo pirmąjį kreditą be palūkanų. Aktyvūs klientai, pirmiau jau pasiskolinę pinigus, greičiausiai, tokio pasiūlymo nesulauks. Todėl prieš pasirinkdami tokią paslaugą, rekomenduojama labai atidžiai įvertinti kredito suteikimo sąlygas.

Šiuolaikinėje kreditų rinkoje galima rasti daug  kredito davėjų, siūlančių pirmąjį kreditą be palūkanų. Kiekvieną kartą pasirenkant kitą kredito davėją, galima gauti kreditą be palūkanų, tačiau šiuo atveju nėra galimybės pasinaudoti aktyviems klientams siūlomais privalumais. Naujiems klientams kredito suteikimo procesas užtrunka ilgiau, būtina sumokėti registracijos mokestį, užpildyti anketą kreditui gauti ir t. t., tuo tarpu aktyviems klientams tereikia pasirinkti sumą ir grąžinimo terminą. Nauji klientai – tai naujos rizikos  kredito davėjui, todėl pirmojo kredito suma apribojama.

Svarbu

 • Kreditas be palūkanų ne visuomet yra nemokamas kreditas. Prieš gaunant kreditą be palūkanų, rekomenduojama visada pasidomėti papildomomis išlaidomis.
 • Daugybe atvejų kredito be palūkanų grąžinimo terminas yra apribotas.
 • Gauk pinigus iš karto – greitos išmokos skubantiems klientams – dėl šios priežasties daug klientų pasirenka greituosius kreditus.
 • Greitieji kreditai  yra naudingi nedidelėms papildomoms išlaidoms padengti, tuo tarpu planuojant įsigyti kelionę ar automobilį, rekomenduojama pasinaudoti banko paskolomis.

Rizikos

 • Planuojant gauti naują kreditą, prieš kredito sutarties pasirašymą būtina įvertinti visas rizikas.
 • Lyginant su banko paskolomis, greitųjų kreditų palūkanų normos dažniausiai yra didelės, o grąžinimo terminas trumpas.
 • Greitųjų kreditų grąžinimo terminą beveik visada galima pratęsti, sumokėjus termino pratęsimo mokestį.

Pateikti paraišką naujam kreditui greitai ir paprastai

Šiuolaikinių technologijų dėka šiandien pateikti paraišką kreditui gauti internetu yra daug paprasčiau negu anksčiau. Nereikia eiti į kredito įstaigą ir gaišinti laiko, vietoje to galima greitai ir paprastai pateikti paraišką, užpildus paraiškos formą realiu režimu ir (arba) sumokėjus registracijos mokestį. Teigiamo atsakymo atveju pinigai pervedami iš karto ir atsiras banko sąskaitoje per 15 minučių, kai kredito davėjo ir kredito gavėjo sąskaitos yra tame pačiame banke. Aktyviems klientams suteikiama galimybė gauti didesnę sumą, pateikti paraišką jiems yra paprasčiau, tereikia pasirinkti norimą sumą ir grąžinimo terminą.