Autokreditai: 2 pasiūlymai

€ 25000 Pirmas kreditas
€ 300 - 25000 Suma

12 - 84 mėn. Terminas
18 - 75 Amžius

Gaukite pigią paskolą
Kreditas per 1 dieną
Metinės palūkanos nuo 7%

€ 30000 Pirmas kreditas
€ 50 - 30000 Suma

3 - 120 mėn. Terminas
18 - 75 Amžius

Palūkanų norma nuo 4,9%
Kreditas per 60 min.
Jokių įsipareigojimų
Finbee.lt - UAB "Finansų bitė"
Adresas: Vilniaus g. 4-10, Vilnius, LT-01102
Telefonas: +370 52199529
E. paštas: privatiems@finbee.lt
BVKKMN max: 63.97%
Terminas: nuo 1 metai iki 7 metų
Pavyzdys: jei pasiskolintumėte 1000 € 60 mėn., bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma būtų 1377.33 €, mėnesio įmoka 21.02 €, BVKKMN 17.76%.
Altero.lt - UAB "Altero LT"
Adresas: Konstitucijos pr. LT-709307 Vilnius
Telefonas: +370 68033033
E. paštas: info@altero.lt
BVKKMN max: 38.08%
Terminas: nuo 3 mėn. iki 10 metų
Pavyzdys: jei pasiskolintumėte 5000 € 36 mėn., bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma būtų 5449.83 €, mėnesio įmoka 151.38 €, BVKKMN 11.61%.

Kas yra autokreditas?

Mūsų laikais vis daugiau žmonių judėjimui pasirenka automobilius, todėl nepraleisk galimybės, kurią siūlo įvairios kreditus suteikiančios įmonės, pateik paraišką autokreditui gauti ir įsigyk savo išsvajotą automobilį nepriklausomai nuo automobilio markės (galima nusipirkti automobilį iš bet kurio gamintojo).

Autokreditas – tai tam tikros rūšies kreditas, kuris yra puikus sprendimas, kai nori nusipirkti automobilį, o sumokėti už jį vėliau. Galima įsigyti tiek naudotą, tiek naują automobilį – viskas priklauso nuo tavo norų ir galimybių.

Kartu su bendru ekonominiu vystymusi vystėsi ir kai kurių įmonių, siūlančių savo klientams galimybę gauti kreditą automobiliui įsigyti (autokreditą), veikla. Būtina paminėti, kad įmonių siūlomos sąlygos tampa demokratiškesnės ir prieinamos plačiam vartotojų ratui, pasiskolinti gali bet kas, todėl drąsiai peržiūrėk mūsų pagrindiniame puslapyje prieinamas įmones, suteikiančias autokreditus.

Galima kredito suma ir grąžinimo terminas

Visiems gerai žinoma, kad naudoto ir naujo automobilio kainos skiriasi, todėl skiriasi ir įvairių kreditus suteikiančių įmonių siūlomų paskolų sumos – nuo 50 € ir net iki 15 000 € su grąžinimo terminu nuo 3 iki 72 mėnesių (6 metai).

Įmanoma, kad Tu panorėsi įsigyti naudotą automobilį ir tau prireiks pasiskolinti tik 2 000 €, bet gal Tu pagaliau nori įsigyti naują automobilį iš salono, ir Tau reikalinga suma sieks 15 000 €. Būtent dėl šitos priežasties galimos paskolos sumos yra skirtingos

Įmanoma, kad Tu panorėsi įsigyti naudotą automobilį ir tau prireiks pasiskolinti tik 2 000 €, bet gal Tu pagaliau nori įsigyti naują automobilį iš salono, ir Tau reikalinga suma sieks 15 000 €. Būtent dėl šitos priežasties galimos paskolos sumos yra skirtingos

Ar galima gauti autokreditą, neturint pajamų?

Jeigu Tu neturi jokių pajamų iš darbo santykių ar pensijos, pateikiant paraišką kreditui ir jam gaunant gali atsirasti sunkumų. Kodėl? Atsakymas yra itin paprastas – kreditus suteikiančios įmonės nuogąstauja, kad tu nesugebėsi grąžinti paskolos nurodytu terminu. Pagalvok pats: ar tu paskolinsi pinigų (pavyzdžiui, 20 €) žmogui, turėdamas abejonių, kad jis apskritai gali grąžinti tau pinigus nurodytu laiku? Greičiausiai, tavo atsakymas bus „ne“! Kartais verta pasijusti kredito davėju, jeigu negali suprasti, kodėl kreditus suteikianti įmonė nesuteikė Tau paskolos.

Kartu svarbu paminėti, kad egzistuoja kredito davėjai, kurie yra pasiruošę suteikti kreditą asmenims be pastovių pajamų, tačiau šiais atvejais įmonei atitenka didesnė rizika, kuri taip pat gali reikšti padidintą palūkanų normą bei padidintas kredito išlaidas. Todėl, norėdamas pasiskolinti, įvertink, ar, turėdamas nedideles mėnesines pajamas, sugebėsi grąžinti paskolą nurodytu terminu.  

Kredito suteikimo sąlygo

Norėdamas gauti kreditą automobiliui įsigyti, privalai atitikti šiuos reikalavimus:

 • Nuolatinis Lietuvos Respublikos gyventojas;
 • Amžius nuo 18 iki 75 metų;
 • Gera kredito istorija;
 • Pastovios mėnesinės pajamos;
 • Banko sąskaita bet kuriame Lietuvos banke;
 • Aktyvus telefono numeris.

Turėk omenyje, kad iš visų įmonių pasirinkta mažiausia palūkanų norma ne visuomet yra pati pigiausia! Tau be abejo reikia peržiūrėti kitas konkrečios įmonės siūlomas sąlygas, pavyzdžiui, administravimo išlaidas, kurios gali kilti paskolos įforminimo metu! Prieš pasirašydamas paskolos sutartį, atidžiai patikrink visas išlaidas.   

Kur pateikti paraišką kreditui gauti

Internetu galima ne tik nusipirkti įvairių prekių, bet ir pateikti paraišką tam tikrų rūšių kreditams gauti (tarp jų ir kreditui savo išsvajotam automobiliui įsigyti) net neišeinant iš namų, o tai žymiai taupo laiką. Atitinkamai kreditus suteikiančiai įmonei gavus paraišką, ji įvertinama ir pateikiamas atsakymas. Jeigu kreditus suteikianti įmonė patvirtina tavo paraišką, tau, greičiausiai, teks ateiti į artimiausią įmonės biurą ir pasirašyti sutartį.

Be abejo, norėdamas pateikti paraišką internetu, tu gali peržiūrėti visus kreditus suteikiančių įmonių pasiūlymus, pasirinkti tau tinkamą įmonę, po to ateiti į jos artimiausią biurą ir pateikti paraišką vietoje, bet toks paraiškos pateikimo būdas pareikalaus daugiau laiko. Todėl pagalvok, gal verta pateikti paraišką autokreditui gauti internetu. Šiais laikais kreditus suteikiančios įmonės savo pagrindinius puslapius kuria taip, kad paraiškos kreditui gauti patikimas būtų galima maksimaliai paprastas ir aiškus.

Pagrindiniai privalumai

 • Be užstato ir laidavimo;
 • Galimybė pasiskolinti iki 15 000 €;
 • Be privalomojo KASKO draudimo pirkimo.

Autokredito įvertinimas

Kiekvieno kliento paraiška autokreditui gauti įvertinama individualiai. Todėl klientų palūkanų normos, grąžinimo terminai, paskolos sumos ir t. t. gali skirtis.

Pavyzdžiui, kai Tavo kredito istorija yra negera, galimai galėsi pasiskolinti mažesnę sumą su didesnėmis palūkanomis, lyginant su atveju, kai tavo kredito istorija yra gera.

Kai pasiskolinai pirmą kartą, labai tikėtina, kad atitinkama kreditus suteikianti įmonė tau pasiūlys žymiai mažesnę sumą, kadangi kredito davėjas neturi jokio supratimo dėl tavo gebėjimo grąžinti paskolą nurodytu terminu.

Kai paskolos sutekimo momentu kredito davėjo rizika įvertinama kaip labai aukšta, paskola, deja, nesuteikiama. Bet neverta pasiduoti – užpildyk kitų kreditus suteikiančių įmonių paraiškas ir lauk atsakymo. Yra kredito davėjų, kurie suteikia kreditus žmonėms, turintiems kredito gavimo problemų. Gal kita kreditus suteikianti įmonė suteiks tau kreditą, ir tu pagaliau įgyvendinsi savo svajonę ar įsigysi lauktą automobilį.

Svarbu!

 • Kreditus suteikiančios įmonės, norėdamos įsitikinti asmens mokumu, gali pareikalauti pateikti banko sąskaitos išrašą.
 • Įsigyjant automobilį, būtina atsižvelgti į kitas susijusias išlaidas, pavyzdžiui, nuosavybės teisės į automobilį registracija, draudimo liudijimo įsigijimas, galimas kelių mokesčio mokėjimas ir t. t. Todėl paraiškos autokreditui gauti pildymo metu pagalvok apie šias išlaidas, gal verta pasiskolinti didesnę sumą.
 • Autokredito sutartį galima nutraukti prieš terminą, šiuo atveju kreditus suteikianti įmonė gali netaikyti papildomo mokesčio.