Refinansavimas: 3 pasiūlymai

€ 25000 Pirmas kreditas
€ 300 - 25000 Suma

12 - 84 mėn. Terminas
18 - 75 Amžius

Gaukite pigią paskolą
Kreditas per 1 dieną
Metinės palūkanos nuo 7%

€ 15000 Pirmas kreditas
€ 50 - 15000 Suma

3 - 72 mėn. Terminas
18 - 65 Amžius

Jei reikia tai reikia
Kiekvieno poreikiams
Kreditas per 15 minučių

€ 30000 Pirmas kreditas
€ 50 - 30000 Suma

3 - 120 mėn. Terminas
18 - 75 Amžius

Palūkanų norma nuo 4,9%
Kreditas per 60 min.
Jokių įsipareigojimų
Finbee.lt - UAB "Finansų bitė"
Adresas: Vilniaus g. 4-10, Vilnius, LT-01102
Telefonas: +370 52199529
E. paštas: privatiems@finbee.lt
BVKKMN max: 63.97%
Terminas: nuo 1 metai iki 7 metų
Pavyzdys: jei pasiskolintumėte 1000 € 60 mėn., bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma būtų 1377.33 €, mėnesio įmoka 21.02 €, BVKKMN 17.76%.
Bobutespaskola.lt - UAB "BnP Finance"
Adresas: Ukmergės g. 126, Vilnius, LT-08100
Telefonas: 870080070
E. paštas: info@bobutespaskola.lt
BVKKMN max: 136.27%
Terminas: nuo 3 mėn. iki 6 metų
Pavyzdys: jei pasiskolintumėte 1000 € 24 mėn., bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma būtų 1774.32 €, mėnesio įmoka 73.93 €, BVKKMN 83.86%.
Altero.lt - UAB "Altero LT"
Adresas: Konstitucijos pr. LT-709307 Vilnius
Telefonas: +370 68033033
E. paštas: info@altero.lt
BVKKMN max: 38.08%
Terminas: nuo 3 mėn. iki 10 metų
Pavyzdys: jei pasiskolintumėte 5000 € 36 mėn., bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma būtų 5449.83 €, mėnesio įmoka 151.38 €, BVKKMN 11.61%.

Kreditų sujungimas

Turi keletą kreditų? Tau atrodo, kad grąžinti keletą kreditų palygintinai neapsimoka? Jeigu į šiuos klausimus atsakai „taip“, mes siūlome sprendimą – atsiradusią galimybę sujungti brangius kreditus į vieną ir atitinkamai sutaupyti. Tokiu būdu Tu sumažinsi kredito išlaidas. Jungiant kreditus, taupomos išlaidos bei mažinamos bendros mėnesinės įmokos.

Kreditų sujungimo privalumai:

  • mėnesio įmokų mažinimas;
  • vienas kreditas – tai pinigų taupymas. 

Ką reiškia „sujungti kreditus į vieną“?

Sujungti visus kreditus į vieną iš kito kredito davėjo – tai naujas kreditas, atitinkantis bendrą visų tavo kreditų sumą, viena įmoka ir vienas kredito davėjas. Tau nebereikės mokėti atskirų įmokų kiekvienai kreditus suteikiančiai įmonei, paslaugos „sujungti kreditus į vieną“ dėka mokėsi įmoką tik vieną kartą.

Kai asmuo turi keletą kreditų, kurių palūkanų normos yra didelės, geriau juos sujungti į vieną, negu mokėti keletui kredito davėjų. Kai asmuo turi keletą greitųjų kreditų, galima lengvai prarasti kontrolę ir atsidurti skolininkų sąraše. Laiku negrąžinti greitieji kreditai, pratęsiant grąžinimo perminą, tampa itin brangiais.

Egzistuoja keleri kreditų išlaidų mažinimo būdai, vienas jų – tai ilgalaikis kreditas geresnėmis sąlygomis. Sujungus kreditus, tu gali sutaupyti laiką, pagerinti sąlygas bei žymiai sumažinti išlaidas. Suteikus kitų kreditų sujungimo kreditą, tau sumažinama didelė palūkanų norma, kartu mokėsi tik vieną įmoką. Galimybė sujungti visus brangius kreditus, kurių suma gali siekti 15 000 EUR, į vieną. Sujungti kreditus galima net esant įsiskolinimams. 

Pagrindiniai privalumai

  • Galimybė sujungti keletą kreditų į vieną;
  • Mažesnė mėnesinė įmoka;
  • Mažesnė palūkanų norma.

Kaip sujungti?

Reikia surašyti visų kreditų, kuruos būtina grąžinti, ataskaitą, sužinoti bendrą grąžintiną sumą. Toliau rasti kredito davėją, kuris gali padengti šią sumą bei siūlo mažesnę palūkanų normą. Pavyzdžiui, norėdamas rasti Tavo reikalavimus ir lūkesčius atitinanti kredito davėją, gali pasinaudoti mūsų pagrindiniu puslapiu.

Dabar yra keletas kredito sujungimą siūlančių kredito davėjų. Tau tereikia pasirinkti kredito davėją ir pateikti paraiška kreditų sujungimui. Užpildyk visus paraiškos formos laukus, nurodydamas visus turimus kreditus ir jų bendrą sumą.

Kredito davėjui gavus paraišką kreditų sujungimui, ją įvertinus ir patvirtinus, reikės pasirašyti naują kredito sutartį. Kreditų sujungimą siūlantis kredito davėjas perveda pinigus tiesiogiai greituosius kreditus suteikiančioms įmonėms. Saugumo sumetimais, klientams patartina susisiekti su greituosius kreditus suteikiančiomis įmonėmis ir pasidomėti dėl kreditų likučių padengimo. Ir nereikia jaudintis, dabar turi vieną kreditą iš vienos įmonės.   

Į ką verta atsižvelgti?

Greitieji kreditai – tai geras trumpalaikis sprendimas, ypač kai pirmojo kredito komisinis mokestis yra 0 proc. Tačiau kartais galima palygintinai lengva atsidurti situacijoje, apie kurią net nesi galvojęs, ir šiuo atveju kreditų sujungimas tampa palankiu sprendimu. 

Svarbu suprasti dalyko esmę ir greitai priimti teisingą sprendimą. Kad ir kaip būtų sudėtinga, surašyk visas tavo mokamų kreditų išlaidas. Be ataskaitos nebus galimybės priimti tinkamo sprendimo. 

Palyginimas su realiomis išlaidomis

Kredito davėjai kiekvieną klientą įvertina individualiai, kredito išlaidos gali skirtis. Atsakymai į kliento klausimus, pavyzdžiui, nurodymas dėl pavėluotų įmokų, nurodymas dėl neįvykdytų įmokų, taip pat dėl politikos, atsakingo kreditavimo, įmokų detalizavimo (mėtinė palūkanų norma, atnaujinimo politika, kontaktinė informacija it t. t.) pateikiami pagrindiniame konkretaus paslaugų teikėjo puslapyje.

Kai kredito išlaidos tau pasirodė labai didelės, ieškok kredito davėjų, siūlančių kreditus palankesnėmis sąlygomis.   

Sąskaitos išrašas

Siekiant priimti sprendimą dėl kredito suteikimo, kredito davėjas gali pareikalauti pateikti banko sąskaitos išrašą. Tokiu būdu kredito davėjas nori įsitikinti, ar klientas gali mokėti mėnesio įmokas, taip pat ar jo mėnesinės pajamos užtikrina naujo kredito grąžinimą. 

1. Atidaryk sąskaitą

Svarbu siekti, kiek kreditų Tu esi grąžinęs ir kiek dar esi skolingas.

2. Ieškok keletą kredito davėjų vienu metu

Palygink keletą kreditų sujungimą siūlančių kredito davėjų, jų sąlygas ir palūkanų normas.

3. Kontroliuok savo finansus

Net esant finansiniams sunkumams, yra galimybė sujungti brangius kreditus į vieną. Kreditų sujungimas – tai galimai antras šansas viską padaryti teisingai. Sujungus kreditus, galėsi taupyti pinigus, sumažėja mėnesinės įmokos bei gerėja finansinė padėtis.

Kas padidina tikimybė gauti kreditų sujungimą?

  • Esi vyresnis nei 18 metų nuolatinis Lietuvos gyventojas;
  • Turi laiduotoją ar finansinių pajamų.