Nustatyk savo pasirinkimo parametrus, įvesk visą reikiamą informaciją ir gauk geriausią pasiūlymą


Kas yra Kreditas15?

Kreditas15 – tai vienas populiariausių kreditų palyginimo portalų visoje Lietuvoje, siūlantis palyginti ir gauti kreditus internetu. Čia Tu galėsi peržiūrėti didelę paklausą turinčias ir žymiausias Lietuvos kredito davėjų įmones, kurios siūlo palankesnes kredito gavimo sąlygas tiek naujiems, tiek pastoviems klientams.

Kreditas15 pagalba klientas pasiūlymą gauna per kelias minutes. Atsižvelgiamai į šiuolaikinių technologijų vystymąsi, pinigus į Tavo sąskaitą taip pat ateis per 15 minučių, kas padeda žymiai sutaupyti laiko.

Pasirink tinkamą kredito įmonę

Mūsų svajonės būna skirtingos – kažkas nori išvykti į kelionę, kitas suremontuoti butą ar namą, dar vienas įsigyti nuosavybėn naująjį automobilį, o Tu gal nori nusipirkti seniai išsvajotą daiktą. Kreditas15 padės tau įgyvendinti tavo svajones ir norus! Pasirink reikalingus parametrus (paskolos sumą, grąžinimo terminą, mėnesinę įmoką, palūkanų normą) ir peržiūrėk juos labiausiai atitinkančias įmones.

Rekomenduojama kiekvieną kredito įmonę įvertinti atskirai, o tik po to pasirinkti tą, kuri siūlo tavo poreikius labiausiai atitintantį kredito variantą!

Kam reikalingas kreditų palyginimas?

Kartais žmonės prieš nupirkdami prekę ar paslaugą palygina kainas. Tam, kad žmogus gautų pakankamai informacijos, taikomas palyginimas turi būti taisyklingas bei užtikrinantis realią kainų palyginimo naudą taupymo atžvilgiu. Lengvai prieinama ir suprantama informacija apie prekę / paslaugą yra itin naudinga tiek vartotojui, tiek įmonei. 

Tas liečia ir kreditų palyginimą. Mūsų palyginimo portale informacija apie kredito davėjus nuolat atnaujinama ir papildoma, todėl pas mus yra prieinami naujausi kredito kompanijų pasiūlymai ir jų teikiamos paslaugos. Palyginus įvairius kreditus, galima pasirinkti kredito davėją, siūlantį mažiausią mėnesio įmoką, mažesnę palūkanų normą, didesnę kredito sumą ar ilgesnį grąžinimo terminą. Kredito įmonių palyginimas atliekamas lengvai ir paprastai.

Atsakymus, kilus klausimams ar neaiškumams, pavyzdžiui, dėl uždelstų ar laiku neatliktų mokėjimų, tikrai galima rasti pagrindiniame kreditus suteikiančios įmonės puslapyje. Dažniausiai kredito davėjai savo pagrindiniame puslapyje pristato skirsnį „Dažniausiai užduodami klausimai“, kuriame atsakoma į įvairius klausimus bei komentuojami neaiškumai.  

Kokio pobūdžio informaciją galima gauti, palyginus kreditus?

Kreditų palyginimo Kreditas15 tinklalapyje metu galima gauti svarbią informaciją, kuri padės pasirinkti tinkamą kreditą. Kreditų palyginimas suteikia informaciją apie:

  • Konkretaus kredito davėjo siūlomą minimalią ir maksimalią kredito sumą;
  • Maksimalią pirmojo kredito sumą;
  • Kredito gražinimo terminą;
  • Maksimalią metinę palūkanų normą (BVKKMN);
  • Komisinį mokestį;
  • Amžiaus apribojimus;
  • Bendras kredito išlaidas.

Pasinaudokite Kreditas15 nemokamai ir palyginkite kreditus

Pasinaudojant kreditų palyginimu mūsų portale Tau nereikės mokėti jokio papildomo mokesčio – kreditų palyginimas prieinamas visiems ir visiškai nemokamai! Būtina pridėti, kad kreditą galima panaudoti bei kokiais tikslais, niekas nepareikalaus iš Tavęs jokių ataskaitų.

Kiekvieną dieną mes padedame daugeliui žmonių atrasti palankų ir tinkamą kredito davėją – mes galime padėti ir Tau!